HAVENFESTIVAL 2018 | PROGRAMMA

23 Juni


Cornelis Vrolijk Hoofdpodium – Zaterdag 23 juni 2018

12:00 – 12:15 DJ Storm & Jayden

12:45 – 13:15 Tata Steel Bigband

13:45 – 14:00 Jeugd Orkest IJmond (JOY!)

14:05 – 14:30 Grijs & Koel Kids

14:45 – 15:15 IJHMusementsOrkest

15:45 – 16:15 Sixty Pound

16:45 – 17:15 Benjamin van de Logt

17:45 – 18:15 Encounter

18:15 – 19:00 DJ Braddix

19:00 – 20:00 Full Count

20:00 – 20:45 DJ Braddix

20:45 – 21:45 Drukwerk (met Harry Slinger)

21:45 – 22:30 DJ Braddix

22:30 – 23:00 Local Boyzz

23:00 – 23:30 Danny de Munk

23:30 – 00:00 Local Boyzz


Visplein XL – Zaterdag 23 juni 2018

12:15 – 12:45 Vrouwenshantykoor Grace Darling

13:15 – 13:45 RATS accordeonband

15:15 – 15:45 Popkoor Zingsation

16:15 – 16:45 Shantykoor ’t Staende Tuygh

17:15 – 17:45 Drie Vierkante Meter


Rabobank IJmond Stage – Zaterdag 23 juni 2018

12:00 – 12:15 Zilte Haringen (duo)

12:20 – 12:35 Tim Oling

12:45 – 13:30 Theaterblok: VISite, Plug In, Viswijven, Zeemeeuw en Aandacht

13:35 – 13:45 DOMWTF

14:10 – 14:25 Marika van Schinkel

14:30 – 15:15 Theaterblok: VISite, Plug In, Viswijven, Zeemeeuw en Aandacht

15:20 – 15:35 Manon Weijers

15:45 – 16:00 Unidos Musicalvereniging

16:10 – 16:55 Theaterblok: VISite, Plug In, Viswijven, Zeemeeuw en Aandacht

17:00 – 17:15 Danceworks


Food Plein – Zaterdag 23 juni 2018

12:00 – 13:00 DJ Braddix

13:00 – 13:30 DJ Storm & Jayden

13:30 – 20:00 DJ Braddix


Straattheater – Zaterdag 23 juni 2018

12:00 – 18:00 Schoon

12:00 – 18:00 Together

12:00 – 18:00 Good Old Times

13:00 – 17:00 El Capstok

13:00 – 17:00 Theater van de droom


KNRM-reddingstation IJmuiden – Zaterdag 23 juni 2018

12:30 – 13:00 Shantykoor ‘t Staende Tuygh

13:30 – 14:00 Vrouwenshantykoor Grace Darling

14:15 – 14:45 Shantykoor ‘t Staende Tuygh

15:30 – 16:00 Accordeonband RATS

16:15 – 16:45 Popkoor Zingsation


24 Juni


Cornelis Vrolijk Hoofdpodium – Zondag 24 juni 2018

12:00 – 12:45 Bigband Soli

13:15 – 13:45 Ampless

14:15 – 14:40 Junior Dance Company

15:00 – 15:30 Funky Diva Ezz

16:00 – 17:00 Van Lent Band


Visplein XL – Zondag 24 juni 2018

12:45 – 13:15 Shantykoor Nortada

13:45 – 14:15 Zanggroep Sparkle

14:35 – 15:00 Sokkenbuurt Zeemanskoor

15:30 – 16:00 Gezelligheidskoor FF Anders


Rabobank IJmond Stage – Zondag 24 juni 2018

12:20 – 12:35 Holly Mollee

12:40 – 12:50 Mia & Fleur (onder begeleiding van Erik de Ruijter)

12:55 – 13:40 Theaterblok: VISite, Zeemeeuw, Viswijven, Plug In en Nagenieten

13:45 – 14:00 Musicalschool Blijmond

14:05 – 14:20 Just Maaike (duo)

14:25 – 14:35 Pepijn & Rosalie

14:40 – 15:25 Theaterblok: Viswijven, Plug In, Nagenieten, Zeemeeuw en Aandacht

15:30 – 15:45 Eva Roosmarijn

15:50 – 16:05 Zoë Gerritsen

16:10 – 16:55 Theaterblok: VISite, Nagenieten, Zeemeeuw, Viswijven en Aandacht


Food Plein – Zondag 24 juni 2018

12:30 – 17:00 DJ Braddix


Straattheater – Zondag 24 juni 2018

12:00 – 17:00 Janna Handgraaf

12:00 – 17:00 Together

12:00 – 17:00 Good Old Times

13:00 – 17:00 De Boekanier

13:00 – 17:00 El Capstok

13:00 – 17:00 Splash


KNRM-reddingstation IJmuiden – Zondag 24 juni 2018

12:45 – 13:15 Zanggroep Sparkle

13:30 – 14:00 Gezelligheidskoor FF Anders

14:30 – 15:00 Shantykoor Nortada

15:30 – 16:15 Sokkenbuurt Zeemanskoor